/

לחצני מצוקה – להרגיש בשליטה מכל מקום

כולנו אוהבים להרגיש בשליטה. הדבר הכי קשה הוא לחוש מצוקה ולהיות חסרי אונים. בזכות אמצעי טכנולוגי רב ערך, שנקרא לחצן מצוקה, אפשר להיות בטוחים שתתקבל עזרה באותם הרגעים שאנו או יקירנו זקוקים לכך יותר מכל. גם לכם חשוב לדעת מהם בדיוק לחצני מצוקה ומהם היתרונות שהם מציעים.

 

לחצן מצוקה נייד אמון SOS WIFI

הלחצן ויתרונותיו

לא חייבים להיכנס להסברים טכניים עמוקים כדי להבין די הצורך אודות לחצן מצוקה. בסופו של דבר, לחצני מצוקה על סוגיהם השונים הם אביזרים הזמינים לנו, הנמצאים בסביבתנו ואפשר כל מה שצריך להפעיל אותם זה פשוט – ללחוץ. קלות ההפעלה הזאת נדרשת מאוד משום שהפעלה של לחצן מצוקה נעשית כאשר האדם שרוי במצב מפחיד, לא שגרתי ובלתי רגיל. לחצני מצוקה מופעלים למשל כאשר מישהו פורץ אל הבית או העסק, או כאשר אדם קשיש חווה אירוע חירום רפואי.

אבל זה לא הכל. אז מה עוד חשוב לדעת לגבי לחצן מצוקה: הלחצן עצמו הוא בעצם מנגנון הפעלה (כאמור, פשוט להפעלה ולא מסובך). אבל לחצני מצוקה הם רק צד אחד של המנגנון. לחצן המצוקה, שיכול להיות קווי או אלחוטי מתחבר ליחידת קצה. כאשר לחצן מצוקה מופעל, כאשר יוצאת קריאת מצוקה, היא מתקבלת אצל גורם מוסמך כגון מוקד מבצעי.

המוקד הינו מוקד מאויש שמיד יוצר קשר עם המנוי כדי להבין באיזה סוג של אירוע חירום מדובר וכמו כן נשלחת מיד ניידת ובה סייר שעומד הכן ואם צריך – גם יוצאת קריאה לשירותי הצלה. היתרון ברור – תמיד כשזקוקים לעזרה, בשעת צורך, בשעת חירום, הוא תגיע בהקדם, בלי לאבד זמן.

אם דרושים לכם לחצני מצוקה, כדוגמת שלט אלחוטי, לחצן קווי, כזה המשולב עם תליון או דמוי שעון (לענידה על היד) – פנו למוקד אמון או כנסו לקטלוג שלנו.

למידע ופרטים נוספים בנושא לחצני מצוקה ניתן לצפות בסרטון ההסבר לדף לחצני מצוקה

 

    צרו עמנו קשר עוד היום
    נגישות