/

שירותי ניקיון לעסקים של מוקד אמון

אמון ניקיון – חברת ניקיון לעסקים, מוסדות ואירועים

 

מי לא רוצה לשפר את התדמית של העסק שלו? ניהול עסק דורש הקפדה על פרטים רבים ושונים. אחת המשימות החשובות ביותר בעסק היא שמירה על הניקיון. שירותי ניקיון לעסקים הם ללא ספק רווח נקי לעסק, ויש להם חלק לא מבוטל ברושם שהם עושים על לקוחות ומבקרים. על שירותי ניקיון של חטיבת ניקיון אמון לעסקים, אתם מוזמנים לקרוא במאמר שלפניכם.

 

שירותי הניקיון שלנו כוללים :

דף אחזקת מבנים

שירותי ניקיון למשרדים ואחזקת מבנים – מוקד אמון נותנת שירותי ניהול ואחזקת לחברות ולבנייני משרדים. השירות ניתן בהתאמה אישית לצרכיו והעדפותיו של הלקוח.

  דף שירותי ניקיון

שירותי ניקיון לאירועי יוקרה – שירותי ניקיון לאירועי יוקרה לפרטיים ועסקיים. החטיבה מתמחה בשרותי ניקיון לפני האירוע, במהלכו ואחריו. ניקיון מתחם האירוע והכנתו. ניקוי השירותים ואחזקתם השוטפת במהלך האירוע ועוד.

 דף ניקוי דירות ובתים

ניקוי דירות חדשות מקבלן, ניקוי לאחר שיפוץ ואחרי אכלוס – הדבר הראשון שחושבים עליו לפני שנכנסים לדירה חדשה או בית חדש הוא נושא הניקיון. העיתוי המומלץ ביותר לניקוי דירה או בית באופן יסודי הוא בזמן.

דף ליטוש

ליטוש ושיקום מרצפות – אמון ניקיון, מקבוצת ממוקד אמון, מתמחה בחידוש, שיקום מרצפות, ליטוש והברקת מרצפות מכל סוג. בין סוגי השירותים : פוליש וקס, פוליש קריסטלי, פוליש אקרילי עוד.

דף ניקוי בקיטור

ניקוי בקיטור – ניקוי בקיטור הינה שיטת ניקוי המתחלקת לשני סוגים – מים קרים ומים חמים, בהתאם למשטח המנוקה. לניקוי מסוג זה יתרונות רבים: ניקוי יסודי וחיטוי המשטח, ניקוי במקומות קשים, חידוש צבע המשטח ועוד.

דף ניקוי באוסמוזה

ניקוי באוסמוזה הפוכה – שיטת ניקוי מתקדמת, הממיסה את האבק והלכלוך באמצעות מים טהורים בלבד וללא שימוש בחומרים נוספים כלשהם. שיטה זו מותירה משטח יבש ונקי אשר עמיד בפני לכלוך לאורך זמן.

 

עסק נקי מייצר סביבת עבודה פרודוקטיבית

 

כאשר המשרדים נקיים, סביבת העבודה הרבה יותר נעימה והעובדים נהנים מתחושה טובה בעבודה. העבודה הופכת ליעילה יותר, כך שבעקיפין העסק מגביר את התפוקה שלו. עסק נקי ומאורגן משדר שהוא עסק המתנהל בצורה מסודרת ושהוא מכבד את לקוחותיו ואת עובדיו.

 

עסק שלוקח את עצמו ברצינות חייב להזמין שירותי ניקיון על מנת לשמור על ניקיון שוטף של המשרדים ובית העסק. כשלא שומרים על הניקיון, יש תחושה של חוסר אכפתיות ושל בלגן שעשויה להוביל לחוסר יעילות וכשלון.
כאשר ישנה הקפדה על שימוש בשירותי ניקיון באופן קבוע, מייעלים את העבודה בעסק ומשפרים את תדמיתו בעיני הלקוחות.

 

אמון ניקיון

 

מדוע להזמין חברת ניקיון לעסק?

 

שירותי ניקיון הם הפתרון המושלם לעסקים, היות ולפעמים בין המשימות והמטלות המשרדיות השונות, קשה בנוסף לדאוג גם לניקיון המשרד.
שירותי ניקיון יכולים להוריד את המטלה הזאת מבעלי העסק, ולהשאיר להם את הזמן למה שחשוב באמת, פעילות עסקית ושיווקית.

 

אז מה עושים? קובעים עם חטיבת אמון ניקיון שמגיעה למקום, סורקת אותו ומגבשת ביחד עם בעל העסק את היקף העבודה. כך, הולכים הביתה בראש שקט ולמחרת חוזרים לעסק נקי ומצוחצח.

 

מה כוללים שרותי ניקיון למשרדים של מוקד אמון?

  • ניקיון כללי ויסודי
  • ניקוי מוצרי חשמל ומטבחונים
  • ניקיון של אולמות תצוגה
  • חיטוי וניקוי השירותים והחלפת מוצרי נייר וסבון
  • שטיפה יסודית של משטחים: מרצפות, פרקטים, PVC ועוד
  • הברקת משטחי זכוכית כגון חלונות, מחיצות ודלתות.

חברה מקצועית לניקוי עסקים

 

כמה כבר יכול להיות מסובך לנקות משרד? האמת היא, שמדובר בעבודה מורכבת. כדי לשמור על עסק נקי, חייבים לעבוד עם חברה מקצועית שעובדת עם רישיון קבלן שירות, ללא קבלני משנה ועובדיה מקצועיים וקבועים.חברה מקצועית תדע להתאים את היקף העבודה לצרכי העסק ולאפשר לעבודה המשרדית להמשיך ולהתנהל באין מפריע. כמו כן, חברת ניקיון מקצועית מעניקה שירות אדיב ויעיל, עומדת בקשר עם הלקוחות, בוחנת את שביעות רצונם מהניקיון ומגיבה במהירות לפניות. כמובן שרמת הניקיון שמספקת חברה מקצועית היא ללא רבב. הניקיונות מתבצעים עם החומרים הנכונים, והכיור במטבח נשאר נקי ממש כמו בבית.

 

חטיבת אמון ניקיון מתמחה ומובילה במתן שירותי ניקיון ואחזקה לבניינים ומשרדים. היא חברה בארגון חברות הניקיון בישראל ובעלת רישיון קבלן שירות ממשרד התמ”ת.

 

שירותי ניקיון לעסקים של מוקד אמון

 

צריכים חברת ניקיון למשרד ? צרו איתנו קשר כאן והמקצוענים שלנו כבר בדרך אליכם

    צרו עמנו קשר עוד היום
    נגישות