חברת מוקד אמון מתכננת ומתקינה מערכות מצוקה לבית ולעסק, לצד שירותים מתקדמים נוספים של אבטחה ושמירה, מוקד וסיור. שרות לחצני מצוקה  מהווה אמצעי בטיחות ובטחון ראשון במעלה. מדובר במוצרים המומלצים להתקנה בכל בית ומוצעים להתקנה קווית או אלחוטית. הלחצן מחובר למוקד מבצעי הפועל סביב השעון ובכל ימות השנה, ומספק מענה מיידי במצבי חירום ומצוקה. אז מדוע חשוב להתקין לחצן מצוקה בבית?

 

לפשט את רגעי המצוקה

לא אחת ברגעי מצוקה, בין היכולת לבקש עזרה ואי היכולת עומד שבריר שנייה שהינו קריטי להצלת חיים. במצבי מצוקה ולחץ, פעולה פשוטה לכאורה של התקשרות למוקד או גורם אחר הופכת ללא נגישה או מורכבת. ישנם רגעים בודדים להגיב אך בגלל הלחץ איננו מסוגלים להתרכז בביצוע פעולות מורכבות, כמו חיוג למוקד. קושי זה נפתר באמצעות התקנת לחצן מצוקה שחברתנו מספקת, אשר מאפשר בפעולה אחת פשוטה של לחיצה על כפתור לחצן המצוקה קבלת שיחה מיידית ממוקד החברה. המוקד מאויש על ידי צוות מיומן הפועל באופן מידיי ליצירת קשר, זיהוי הבעיה וטיפול נאות בה, ובהתאם לצורך יזניק למקום ניידת סיור באופן מיידי, כוחות הצלה ובטחון כגון משטרה, מכבי אש וצוותי רפואת חירום.

למי מתאים לחצן מצוקה

לחצני מצוקה מומלצים להתקנה בכל בית ועסק מפני שהם מעניקים בטחון ושקט נפשי. הפעלתם אפשרית על ידי כל אחד – ילד או מבוגר ברגעי מצוקה כגון שריפה שפרצה בבית, מצב בריאותי המחייב הגעת אמבולנס וצוות רפואי, ניסיון פריצה או התנכלות וחבלה. המלצה זו מקבלת משנה תוקף כאשר מדובר בבתי קשישים הגרים לבדם ומנהלים אורח חיים עצמאי. מדובר באוכלוסיה רגישה יותר לפגיעות ולחצן המצוקה מהווה אמצעי זמין ויעיל ליצירת קשר לקבלת סיוע מיידי. כמו כן, הלחצן הינו פתרון אידיאלי לאוכלוסיות בעלי מוגבלות או בעיות בריאותיות כמו חרשים, נכים, אנשים סיעודיים, או הסובלים מבעיות לב. מערכות המצוקה לבעלי מוגבלויות מותאמות באופן יחודי לכול מגבלה ותוכננו בשיתוף ובסיוע המטה הארצי לסיוע לבעלי מוגבלויות.

 

הזמנת לחצן מצוקה

ברשות חברתנו מגוון רחב של לחצני מצוקה להתקנה ביתית ולעסקים, לרבות לחצני מצוקה קוויים, אלחוטיים, לחצן שעון יד, תליון שלט למחזיק מפתחות או לחצני תליון. להזמנת לחצנים אלו ולקבלת עוד מידע אודותם לחצו כאן או צרו קשר בטלפון 3340*.

נגישות