במידה ואנו נמצאים בסביבה יותר מאתגרת מבחינת אבטחה, בה קיימים יותר אירועי התפרצות וגניבה וכן חששות ביטחוניים או ריגול תעשייתי אנו כבר נזקקים לרמת אבטחה גבוהה יותר ולשם כך ישנם דגמים מתקדמים יותר של מצלמות אינטרקום חכמות בעלות המון מאפיינים.

על ההבדלים בין מצלמת אינטרקום רגילה למצלמת אינטרקום חכמה

למצלמה הפשוטה ישנן נקודות תורפה רבות שעולות במקרה והגורם המבקש להיכנס מודע לקיומה של המצלמה הפשוטה ולזוויות הצילום המוגבלות שלה ומשתמש בידע זה על מנת להסוות את עצמו אם כילד נמוך קומה או כאדם זקן ועדיין להישמע אמין מספיק כדי להיכנס או לחילופין להתחמק מתוואי הצילום.

כל שכן, במידה וגורם עוין עושה נזק למצלמה אם בטשטוש המצלמה, בכיסוייה, בשימוש בתאורה חזקה על העינית, יהיה קשה לאדם מעברו השני של הקו לזהות שלא מדובר בתקלה טכנית תמימה.

תיאור יתרונות מצלמת האינטרקום החכמה  

  • מצלמת האינטרקום החכמה מוסתרת ואינה מופיעה במקום הקבוע כך שלא ניתן לזהות אותה ולפיכך להתכונן אליה.
  • מצלמת האינטרקום החכמה פועלת ללא הפסקה וברמת צילום גבוהה עם יכולת תקריב, או  ע"י גלאי תנועה או על ידי בדיקה שגרתית אפילו מהתחברות לנייד.
  • במצלמת האינטרקום החכמה הצילום הוא צבעוני, הזווית היא רחבה ולמצלמה יכולת צמצום והרחבה ואפילו תנועה בתוך כיסוי נסתר.
  • במצלמת האינטרקום החכמה הצילום הוא גם ללא תאורה, עם תוצאות מצוינות גם ביום וגם בלילה ולמרחק רב.
  • מצלמת האינטרקום החכמה בעלת יכולת הקלטה ותיעוד וכן תקשורת עם גורמי שמירה ואכיפת החוק בהתאמה.
  • למצלמת האינטרקום החכמה יכולת תקשורת מרחוק כך שניתן לתת מענה גם שנמצאים בעבודה ואפילו בחו"ל ועדיין להיות מודעים למתרחש – מאוד אפקטיבי לטובת קבלת חבילות ודברי דואר במיוחד בעידן שלנו בו אנו עושים הזמנות כה רבות דרך האינטרנט ובאמצעות שליחים עד הבית.
  • מצלמות האינטרקום החכמות בנויות באופן מאוד קל ומהיר לחיבור "פלאג אנד פליי" המערכות מתחברות גם לחשמל וגם לבטריות גיבוי, לרשת האינטרנט וגם לטלפון, ההתקנה מהירה וללא קושי כלל.      

מצלמת אינטרקום חכמה – סיכום

אנו ממליצים בחום על שדרוג מערכת האבטחה באפשור שליטה ובקרה בנעשה, במניעה וזיהוי מלא מרחוק, ובתקשורת קול ותמונה גם ללא נוכחותכם בבית מכל מקום.

הבדלי המחירים אינם כה דרמטיים, לעומת ההבדלים המובהקים בין יתרונות  המוצרים, מדובר על כן במוצר בעל איכויות רבות המקנה שקט נפשי ושליטה בעל עמידות גבוהה ואחריות שירות ושימוש יצרן המחויב לתקני איכות מהגבוהים ביותר.

נגישות