/

מצלמות כיפה – להגנה חשאית על הבית

מצלמות כיפה

לצורך השגת מטרות כגון אבטחה והגנה, שמור מקום של כבוד למצלמות האבטחה. לפעמים, נדרשות מצלמות הנראות היטב לעין אך לפעמים נדרש פתרון אחר. כאשר רוצים הגנה חשאית על הבית, מענה סמוי, יש פתרון אחד שעומד לרשותנו. אלה הן מצלמות כיפה ולהן כמה וכמה יתרונות.

פתרונות נייחים או ממנועים

יש בנמצא מצלמות כיפה בגדלים שונים אך מה שחשוב לא פחות זה אלמנט נוסף שמהווה גם יתרון חשוב. מצד אחד, יש דגמים שהם נייחים וללא מנוע. מצד שני, אם צריך יש גם מצלמת כיפה ממונעת, בעלת יכולת כוונון ותנועה.

מצלמות כיפה

קטנות ואסתטיות

בין אם מדובר על מצלמת כיפה ממונעת ובין אם מדובר על מצלמות כיפה מכל סוג אחר, יתרון חשוב הוא שניתן למצאם גם בגדלים צנועים ביותר. במילים אחרות, מצלמות כיפה קטנה היא כזאת שיכולה להיטמע בקלות בחלל, מבלי ששמים אליה לב. היא לא מפריעה לעיצוב ועל כן מתאימה מאוד גם לבתים המעוצבים בטוב טעם.

עוד יתרון יוצא מן הכלל שניתן למצוא בכל מצלמת כיפה ממונעת או מצלמות כיפה אחרת נשען על הדברים הבאים: למרות שהיא איננה מצלמה נסתרת לגמרי, הרי שהיא מסתירה את הכיוון שאליה מכוונת המצלמה שמתחת לכיפה. שלא כמו מצלמות צינור, שניתן לראות היטב לאן הן מכוונות, מצלמת כיפה ממונעת נראית לצופה מן הצד כאילו היא רואה הכל, שלוש מאות ושישים מעלות, לא פחות.

אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הגלומים בה, מצלמת כיפה ממונעת או לא ממונעת, למוקד אמון מגוון פתרונות מעולים בשבילכם. תוכלו לבחור פתרונות כדוגמת מצלמת IP, IP בשילוב אנליטיקה, מצלמות בעלות יכולת שיפור וייעול בהירות תמונה וכן פתרונות אלחוטיים ואחרים.

 

    צרו עמנו קשר עוד היום
    נגישות