/

מערכת מיגון לעסק – הפרטים ששווה לשים אליהם לב לפני בחירת מערכת

אנחנו בטוחים שהשקעתם לא מעט זמן ואנרגיה בהקמת העסק שלכם, זו בדיוק הסיבה שבגינה אנחנו ממליצים לכם להתקין מערכת מיגון שתשמור על העסק שלכם מפני פריצה וגניבה. במאמר הבא נסביר אילו אמצעי מיגון כוללת מערכת כזו ומה חשוב לבדוק לפני שבוחרים אותה.

 

מערכת מיגון לעסק – למה זה חשוב?

 

זה לא משנה איזו מערכת תבחרו להתקין בסופו של דבר, כל בית עסק חייב מערכת מיגון שתגן עליו מפני פריצה או גניבה. ראשית, חשוב לציין שהתקנת מערכת מיגון לעסק היא דרישה של חברת הביטוח, מפני שכך אתם למעשה מקטינים את רמת הסיכון שלה. אם יש לכם בעסק מערכת מיגון איכותית, סביר להניח שתוכלו לבטח את העסק במחיר נמוך יותר. בכל אופן, אנחנו מניחים שהשקעתם לא מעט זמן ואנרגיה בבניית העסק וצברתם לא מעט רכוש יקר, שמרו עליו.

 

מה הם אמצעי המיגון העיקריים של המערכת?

 

מערכת אזעקה – מערכת אזעקה בעסק תספק לכם את הבסיס של מערכת המיגון. מערכת אזעקה היא מערכת שמורכבת מגלאים מסוגים שונים שתפקידם לזהות תנועה לא רצויה בעסק. תוכלו לשלב בין השאר גלאי תנועה, נפח, וילון ועוד. המערכת נשלטת באמצעות פאנל מרכזי שעליו תקישו את הסיסמה כשאתם רוצים לדרוך או לשחרר את המערכת. את המערכת מחברים למוקד המבצעי של חברת אמון, שיקבל דיווח בזמן אמת על האזעקה ויקפוץ למקום.

 

חיבור התראה למוקד צופה את מצלמות האבטחה תוכלו לחבר לשירות של מוקד צופה של מוקד אמון. מפעיל המוקד יוכל לצפות כל העת במתרחש בעסק שלכם ולפקח עליו. במידה ותהיה אזעקה בעסק, ייפתח מסך ייעודי למפעיל שיוכל לבדוק מה הפעיל את האזעקה ולהקפיץ לאזור את מוקד הסיור וניידות המשטרה.

 

מצלמות אבטחה מומלץ מאד להתקין בעסק גם מצלמות אבטחה שיתעדו כל העת את המתרחש בעסק שלכם. את המצלמות הללו יש לחבר למכשיר הקלטה (DVR) שיאפשר לכם לשמור את ההקלטות ולצפות בהן בכל עת ומכל מקום.

 

אבטחה ושמירה – במידה ומדובר בעסק מסווג או שהציוד שבתוכו הוא ציוד יקר במיוחד, אנחנו ממליצים לכם לשלב גם שירות של אבטחה ושמירה. מוקד אמון מציעה מדוון רחב של פתרונות אבטחה מתקדמים ומקצועיים בהתאם לצרכים שלכם בעסק.

 

פנל אינטרקום טלוויזיה מערכת אינטרקום עם פאנל טלוויזיה תאפשר לכם לשלוט ולפקח על מי שמבקש להיכנס לעסק שלכם. מדובר בפתרון מעולה במיוחד עבור בתי עסק שיש בהם קבלת קהל, פקיד או פקידת הקבלה יוכלו לבדוק מראש את זהות האדם, לנהל הרשאות כניסה מוגדרות מראש ועוד.

 

מנעול אלקטרו-מגנטי – מנעול אלקטרו מגנטי הוא מנעול שמאפשר לנעול כל דלת בצורה מבוקרת ומאפשר בקרה ושליטה מרחוק. את המנעול הזה ניתן לחבר למערכת גילוי וכיבוי עשן, למערכת בקרת כניסה וניהול מבנים.


איך בוחרים מערכת מיגון לעסק?

 

על מנת לבחור את מערכת המיגון המתאימה ביותר לעסק שלכם אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם המומחים המקצועיים של חברת מוקד אמון. לכל בית עסק יש את המאפיינים שלו, בין אם מדובר במבנה שלו, בגודל ובסוג הציוד שיש בו. גורם מוסמך ומקצועי ידע לנתח את העסק שלכם ולהתאים עבורכם את מערכת המיגון המושלמת.

 

לסיכום, במאמר זה הצגנו מגוון רחב של אמצעי מיגון שיסייעו לכם לשמור על העסק שלכם בטוח מפני פריצה או גניבה. לאור העובדה שלכל עסק יש את הצורך והמבנה הייחודי שלו, אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם המומחים המקצועיים של מוקד אמון.

 

מערכת מיגון לעסק

    צרו עמנו קשר עוד היום
    נגישות