/

מוקד צופה – מתמודדים עם פריצה בזמן אמת

פריצה זוהי צרה צרורה, מכת מדינה ממש. אך אפשר להתגונן ולהתכונן. שרות חדשני שנקרא מוקד צופה הוא הדבר הנכון לשלב עם שירותי מוקד וסיור המאפשר לסייע למוקדנית להבחין בין אירוע פריצה אמתי המתרחש לנגד עיניה לבין סתם אזעקת שווא. זהו השילוב המאפשר להתמודד ביעילות עם כול הטריקים של הפורצים ולסכל מקרי פריצה בזמן אמת.

מוקד צופה יודע להעניק תמונת מצב, תמונת אירוע בזמן שבו מתקיימת פריצה ולשלול מצב של אזעקות שווא. הדבר נעשה באמצעות מצלמות אבטחה ושילוב של גורם אנושי המבצע ניטור ובקרה. במילים אחרות, מתקיים פיקוח אנושי מידי כשמתקבלת אינדיקציית פריצה או מצוקה במוקד הבקרה, בזמן אמת, על ידי מוקדנית ובצדק השירות הזה זכה לכינוי מוקד צופה.

גנב שחור לבן

מלבד מצלמות אבטחה נעשה שימוש גם במערכות הקלטה, בדרך כלל על בסיס טכנולוגיה דיגיטלית. כך, לצד פיקוח וצפייה מהמוקד המבצעי בזמן אמת בעת פריצה או מצוקה אפשר גם לבחור וליזום צפייה במתרחש בזמן אמת או להיכנס לשחזור הקלטות. הצפייה יכולה להיעשות גם באמצעות אפליקציית מובייל קלה ונוחה לתפעול וכן באמצעות מחשב.

קבלו הצצה למה שקורה מאחורי הקלעים

אם רציתם לדעת מה בדיוק קורה מאחורי הקלעים של מוקד צופה, בבקשה. בזמן אמת, מקבלים במוקד הבקרה דיווח ממערכת אזעקה עם כול פרטי האירוע במסך אחד – באותו הזמן, במסך שני, נפתחות כול המצלמות אשר נמצאות באתר והמוקד יכול מיד לצפות בזירת האירוע על ידי מצלמות האבטחה שבמקום. אך השלב הבא הוא החשוב מכל, מעבר משלב של פיקוח שוטף לשלב התגובה. בשלב זה, כיוון שישנו אימות של אירוע פריצה המתרחש לנגד עינינו, מוקד צופה מפעיל את כל המשאבים, שולח סיירים ומוציא קריאה מידית למשטרה, עם פירוט של המתרחש באירוע, המיקום והאיום. כוחות המשטרה כבר מורגלים לקריאות מסוג זה ויודעים שהסיכוי לתפוס את הפורצים ולסכל את הפריצה הוא גבוה ביותר מאחר והם מקבלים סיוע צמוד של חדר הבקרה בנוסף לניידות הסיור המקומיות אשר לרוב מגיעים עוד לפני ניידות המשטרה. כך חוסכים זמן יקר ומצליחים לסכל פעם אחר פעם פשעים, פריצות ונזק ללקוחות פרטיים ועסקים.

לייעוץ בנושא זה וכן לקבלת שירותי פיקוח, מוקד ומענה בזמן אמת, עומד לרשותכם מוקד אמון. פנו למוקד אמון – כי בטחון מתחיל באמון.   

 

    צרו עמנו קשר עוד היום
    נגישות