/

כפתור מצוקה

כפתור מצוקה נייד אמון SOS המחובר למוקד חירום המאויש 7\24 ומאושר ע”י משטרת ישראל, נותן בטחון ושקט נפשי לקשישים החיים לבד ובני משפחותיהם.

ישנם מגוון סוגים של כפתורי מצוקה ואביזרי מצוקה שונים, אך אנו נדבר על לחצן מצוקה חדש פשוט מאוד לשימוש ומתקדם, כפתור מצוקה נייד אמון SOS.

 

כפתור מצוקה נייד – להסתובב בלי פחד

 

כפתור מצוקה נייד מעניק פתרון מאוד יעיל למקרי חירום ובעלות נמוכה ביחס לתמורה. לצערנו אין לנו אפשרות להיות עם הורינו הקשישים 7\24 וכדי לשמור על הבטחון האישי של יקירנו ואנשים המועדים לפגיעות, כדאי שהם יהיו עם לחצן מצוקה נייד שיהיה נגיש עבורם בכל רגע ולא יצטרכו להגיע ללחצן פיזי קבוע בקיר.

לחצני המצוקה התפתחו מאוד וכיום הם נגישים ומשוכללים יותר.
בשונה מהאינטרקום של פעם, לחצני המצוקה של היום נוחים בהרבה לשימוש יום-יומי, בייחוד במקרה של נפילה או כאשר נמצאים מחוץ לבית.

 

בשירות של לחצני מצוקה נפתח עולם של אפשרויות ומקצועיות. שירותי לחצן מצוקה נועדו לשמור על הביטחון האישי והמוקד המחובר ללחצן מאויש 24/7 בצוות מקצועי ואדיב שיעשה הכל כדי לשמור בזמן אמת על מי שמחובר אליו.

הצוות מזמין במידת הצורך אמבולנס, רופא וצוותי חרום מתחום הביטחון כגון: מכבי אש או משטרה.
עם כפתור מצוקה אף פעם לא מרגישים לבד. בלחיצה על כפתור המצוקה, מתקבלת קריאה במוקד שהאדם נמצא במצוקה ואף מזהים את מיקומו המדוייק. לאחר מכן, יוצרים עימו קשר לבירור, שולחים עזרה במידת הצורך ומעדכנים את אנשי הקשר.

אנשים קשישים, סיעודיים, או נכים זקוקים לבטחון והשקט הנפשי הזה, אף על פי שהם נעזרים במטפל.

לחצן המצוקה מבטיח חיבור נוח ומהיר למוקד החירום כדי לחזק את תחושת הבטחון בבית. גם כאשר אין אפשרות לדבר, המוקד המבצעי ייפעל בהתאם ויזעיק כוחות בטחון למקום בשל יכולות זיהוי מבוססות GPS.

 

היתרונות של כפתור המצוקה הנייד

 

ראשית, אין תלות בטלפון או לחצן מצוקה קבוע.
מקרי חירום, נפילות, פציעות, כל אלה יכולים להתרחש בכל מקום וכשזה קורה, הטלפון או לחצן המצוקה הקבוע לא תמיד נמצאים בהישג יד.

 

כיום ישנה עדיפות ללחצן מצוקה נייד שניתן לענוד כתליון על הצוואר, לחבר למחזיק המפתחות או אפילו סתם להחזיק בכיס. הלחצן מהווה פתרון מצוין עבור קשישים אשר מתקשים לקום לבד.

יתרון נוסף: לא צריך לזכור מספרי טלפון או לחפש מספר טלפון בנייד.

 

כאשר נמצאים בלחץ, שוכחים, אך כשיש לחצן מצוקה, כל מה שצריך זה ללחוץ על הכפתור. המוקד מיד מקבל שדר ומתחיל בטיפול.

והחשוב מכל: שקט נפשי. כולם מקווים שלא יקרה כלום, אבל אם חס וחלילה קורה, יודעים שיש מי שיטפל בבעיה באופן מיידי. לאדם עצמו ולבני המשפחה זה מעניק תחושת ביטחון מלאה.לפרטים נוספים, צרו קשר.

 

לחצן מצוקה

 

    צרו עמנו קשר עוד היום
    נגישות