/

כל הבדיקות שכדאי לך לעשות לפני בחירה של חברת האבטחה שלך

בחירת חברת אבטחה היא לא משימה פשוטה וכשאנחנו מדברים על הביטחון שלכם או של הקרובים שלכם, אין לנו ספק שאתם חייבים לעשות את הבחירה הנכונה. אז אם גם אתם רוצים לסגור עם חברת אבטחה, קבלו את כל הבדיקות שכדאי לכם לעשות על מנת לבצע את הבחירה הנכונה ביותר.

בחרו בחברה ותיקה ומנוסה

לפני שאתם בוחרים את חברת האבטחה שלכם, אנחנו ממליצים לכם לעשות קצת שיעורי בית ולבדוק מה הניסיון והוותק שלה בתחום. אנחנו ממליצים לכם לבחור בחברה ותיקה ומנוסה, כזו שיש לה מספיק שנות ניסיון בתחום האבטחה בכלל, ובשירות הספציפי שאתם רוצים לשכור ממנה בפרט. ככל שלחברה יש יותר ניסיון מקצועי, כך נוכל להניחן שהיכולת שלה לספק לכם את המענה המהיר והמקצועי ביותר תהיה גבוהה יותר. עם זאת חשוב לציין שהפרמטר של הניסיון לבדו אינו יכול להוות ארובה לבחירה בטוחה, לכן אנחנו ממליצים לכם ליישם גם את הטיפים הבאים.

קראו חוות דעת והמלצות

חברת אבטחה טובה ומקצועית היא חברה שמאחוריה עומדים לקוחות מרוצים. לכן, לפני שאתם בוחרים את חברת האבטחה, ערכו סקר שוק מקיף שיסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה. למשל, רשמו את שם החברה בגוגל וקראו מה לקוחות קודמים שלה חושבים עליה. אחרי הכל, אתם צריכים לבחור בחברת אבטחה שאתם יכולים לסמוך עליה בעיניים עצומות, כמו מוקד אמון למשל, כזו שבאמת תהיה שם עבורכם כשתצטרכו אותה. בנוסף, מומלץ מאד ליצור קשר עם לקוחות קודמים של החברה, לשוחח איתם ולנסות להבין האם הם מרוצים מהשירות שהם מקבלים. האמינו לנו, במידה והלקוח שאתם מדברים איתו הוא לקוח מרוצה, אתם תרגישו את זה מיד.

בדקו אילו שירותים חברת האבטחה מספקת

ענף האבטחה הוא ענף רחב מאד ובתוך כך, יש מגוון רחב של חברות שמספקות שירותים שונים. לכן, אנחנו ממליצים לכם תחילה לאפיין את הצרכים שלכם, בין אם מדובר באבטחה של בית פרטי, שטח חקלאי, מוסדות ציבוריים, מפעלים, אבטחת אירועים ועוד. לאחר שהגדרתם את הצרכים, אתרו את חברת האבטחה הרלוונטית ביותר שמספקת את השירותים הללו, אחרת אתם עלולים לבזבז אנרגיה רבה לשווא. מוקד אמון, היא חברה שמספקת את כל השירותים בתחום ואתם תמצאו מענה לצורך שלכם. בין השאר אנחנו מדברים על שירותים כמו מוקד סיור, מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה, אבטחה ושמירה ועוד.

בצעו סקר שוק של מחירים

נפתח בשורה התחתונה, לא תמיד חברת האבטחה שתספק לכם את הצעת המחיר הזולה ביותר תהיה גם חברת האבטחה הטובה ביותר. יתרה מכך, יש מקרים שדווקא הזול ביותר עלול לעלות לכם ביוקר. לכן, המחיר הוא בהחלט פרמטר חשוב, אך הוא בהחלט לא הפרמטר היחיד. בכל אופן, לפני שאתם בוחרים את חברת האבטחה שלכם אנחנו ממליצים לכם לקחת כמה הצעות מחיר ולהשוות בניהן. כך תוכלו כמובן לבחור את הצעת המחיר המשתלמת ביותר, אך לא פחות חשוב מזה, את חברת האבטחה שמספקת לכם את הצעת המחיר המסודרת והברורה ביותר.

לסיכום, אין ספק שבחירת חברת אבטחה היא משימה לא פשוטה שלעיתים גוזלת לא מעט אנרגיה. עם זאת, אם תיישמו את הטיפים שהצגנו במאמר זה, אנחנו בטוחים שתקבלו את ההחלטה הנכונה ותבחרו בחברת האבטחה המתאימה ביותר.

 

>> אבטחת אירועים 

>> תחומי אבטחה

    צרו עמנו קשר עוד היום
    נגישות