/

הילדים שלכם מעולם לא היו בטוחים יותר

אם יש משהו שאתם לא רוצים להפקיר זה הביטחון האישי של הילדים שלכם. גם אתם חוששים מפריצה לבית? רוצים שהילדים שלכם יהיו בטוחים? קבלו את השירותים של מוקד אמון שיספקו לכם שקט נפשי.

שומרים על הילדים

שומרים על הילדים

לוקחים את הביטחון של הילדים לידיים

הורים יקרים, אנחנו בטוחים שהילדים שלכם הם הדבר היקר לכם מכל. לכן, אם אתם רוצים לקחת את הביטחון שלהם בידיים שלכם, אתם צריכים לעשות מעשה. כבר שמענו על לא מעט מקרים שבהם פורצים חדרו לבתים של אזרחים ובצעו שוד אלים, ללא התחשבות בילדים הקטנים ששוהים בבית ובטח שלא ברגשות ההורים. מעבר לעוגמת הנפש וחוסר הנעימות, אם הבית שלכם לא מוגן אתם עלולים לחשוף את הילדים שלכם לנזקים ופגיעות נפשיות בעתיד, כאלה שיהיה לכם מאד קשה לתקן.

איך תוכלו לשמור על ביטחון הילדים?

התקינו מצלמות אבטחה

לפני שנספר לכם מה מצלמות האבטחה עושות, חשוב לדבר על האפקט שלהן. כשאתם מתקינים מצלמות אבטחה בבית אתם למעשה יוצרים אפקט של הרתעה וסביר להניח שפורץ שיראה שיש מצלמות אבטחה במקום פשוט יוותר על הרעיון. גם אם אתם לא נמצאים בבית, תוכלו להתחבר דרך הסלולר מכל מקום למצלמות האבטחה ולבדוק מה קורה בבית שלכם, לוודא שהילדים שלכם בסדר ולהיות רגועים.

מצלמות האבטחה שתתקינו יהיו מחוברות למערכת הקלטה דיגיטלית שמקליטה כל הזמן את המתרחש בבית. בתוך כך, אם כבר התרחשה פריצה לבית שלכם, תוכלו לצפות כל הזמן בהקלטות קודמות כדי לבדוק מה התרחש. זה אמנם כבר לא ימנע את הפריצה שקרתה, אך כך לפחות תוכלו להתחקות אחר הפורצים ולהעצים את אפקט ההרתעה סביב הבית.

בנוסף, כיום קיימות מצלמות אבטחה מתקדמות “מצלמות אבטחה אנליטיקה” עם יכולות גבוהות, לחיבור ישיר למערכת אזעקה, חיבור למוקד מבצעי וכך למעשה מצלמות האבטחה עלו רמה ומתפקדות כמערכת אזעקה ולא רק כמצלמה.

מעוניינים במיגון מלא לבית? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע

התקינו מערכת אזעקה

מערכת אזעקה תספק לכם מעטפת מקיפה ויעילה להגנה על הבית מפני פריצה ובתוך כך גם בשמירה על הביטחון של הילדים שלכם. המערכת הזו מצוידת במגוון רחב של גלאים מסוגים שונים שמתריעים מפני תנועה לא רצויה באזורים שאתם תגדירו מראש, בין אם בתוך הבית או בחצר. דמיינו לעצמכם מצב שבו אתם משאירים את הילדים שלכם לבד בבית פרטי ומבודד, אנחנו מניחים שאתם ממש לא מרגישים רגועים.

באמצעות מערכת האזעקה תוכלו למשל להגדיר שתקבלו התרעה על כל תנועה לא רצויה בכניסה לבית שלכם או בחצר. את מערכת האזעקה מומלץ מאד לחבר למוקד המבצעי של חברת אמון, צוות סיירים, שיקפוץ לבית שלכם בכל פעם, שיקבל התרעה על אזעקה במתחם. זה כמובן יעניק לכם תחושה של רוגע, כשאתם יודעים שיש מי שדואג לילדים שלכם, בזמן שאתם לא נמצאים בבית.

למגוון מערכות אזעקה של מוקד אמון לחצו כאן

התקינו מערת אינטרקום עם מצלמה (RING) 

זה לא משנה אם אתם גרים בבית פרטי או משותף, אם אתם רוצים שלילדים שלכם תהיה בקרה על מי שמבקש להיכנס לבית שלכם אתם צריכים אינטרקום עם מצלמה. מדובר בפאנל אינטרקום טלוויזיה שבאמצעותו הילדים שלכם יוכלו לראות את הדמות שרוצה להיכנס הביתה, לדבר איתה ולמנוע כניסה של זרים. 

 

ציידו אותם בלחצן מצוקה

אם אתם רוצים שהילדים שלכם יהיו באמת בטוחים, אתם צריכים לצייד אותם באמון SOS. מדובר במכשיר קטן בעל יכולות גדולות כמו איתור מיקום בזמן אמת, חיבור מידי למוקד המבצעי ולשירותי הסיור, ערוץ דיבור דו כיווני מהמכשיר, חיבור לאפליקציה במכשיר הנייד ועוד. המכשיר הזה מחבר את הילדים שלכם למעשה לכל היכולות והשירותים של מוקד אמון ומספק לכם שקט נפשי בתור הורים.

לסיכום, אם אתם חוששים לביטחון של הילדים שלכם ורוצים להקטין כמה שיותר את החשיפה שלהם לפריצות ולסיכון מיותר, אנחנו ממליצים לכם להשתמש במגוון השירותים שציינו של מוקד אמון.

 

קישור למערכות מיגון >>

קישור לחצן SOS  >> 

קישור למצלמות אבטחה אנליטיקה >> 

קישור לאינטרקום מצלמה (RING) >> 

    צרו עמנו קשר עוד היום
    נגישות