/

“אמון S.O.S” : לחצן מצוקה מתקדם

אם אתם חוששים לביטחון הקרובים לכם מכל, אתם צריכים להכיר, לחצן מצוקה מדור אחר. במאמר הבא נסביר מה זה לחצן “אמון SOS”, למי הוא מיועד, מה היתרונות והתכונות הבולטות שלו וגם, מה חשוב לדעת לפני שמשתמשים? כל התשובות לפניכם.

מה זה לחצן מצוקה”אמון ” S.O.S?

אמון SOS לחצן מצוקה לשעת חירום בצורה של טיפת מים, אותו ניתן לענוד כמו תליון, או לשלב במחזיק המפתחות או סתם לזרוק בתוך התיק. מדובר בלחצן מצוקה המציג יכולת טכנולוגית מתקדמת המשלבת בין התכונות של הסלולר וה- GPS לאיתור המיקום. באמצעות אפליקציה ייעודית אתם תוכלו לדעת כל הזמן היכן הקרובים שלכם והאם הם נמצאים במצב מצוקה שמצריך איתור מידי.

למי מיועד לחצן זה ?

בשל היכולות המתקדמות שלו, לחצן זה יכול להתאים למגוון רחב של קהלי יעד. קהל היעד העיקרי של המכשיר הוא כמובן האוכלוסייה המבוגרת, וזו בדיוק הסיבה שבגינה הוא נפוץ מאד בקרב דיירים בבתי אבות. בנוסף, הוא בהחלט מתאים גם עבור חולי דמנציה, ילדים, תיירים, עובדי עירייה כמו גננות ומורות, עובדים במפעלי תעשייה, גני ילדים ומוסדות חינוך, אנשים מאוימים.

מה התכונות העיקריות של לחצן המצוקה “אמון “S.O.S?

חיבור לשירות מוקד וסיור – בעת מצוקה נשלח אות למוקד המבצעי, אשר מתפעל את האירוע ומפעיל נוהל החירום במקרה של מצוקה.

איתור מדויק – בשל יכולות ה- GPS שלו, תוכלו לאתר את המיקום המדויק של המכשיר באמצעות אפליקציה ייעודית. בין השאר, תוכלו לראות את הכתובת שבו נמצא יקירכם ואף לנווט באמצעות ווייז לנקודת הציון שבו הוא נמצא. בנוסף, בכל רגע תוכלו להתקשר למכשיר או להתקשר דרכו. 

לחצן מצוקה – המשתמש יוכל להגדיר כפתור S.O.S שיתריע לאנשי קשר שנקבעו מראש על כך שהוא נמצא במצוקה. כמו כן, במצב בו סוללת המכשיר נחשלת, המכשיר ישלח על כך הודעה לאנשי הקשר שהוגדרו מראש.

התראות – בין השאר מכיל המכשיר התראות מצוקה, התראות יציאה משטח בטוח שהוגדר מראש, התראות איבוד קליטה 

מוניטור מובנה – בכל רגע תוכלו להפעיל את המוניטור המובנה מרחוק ולהאזין לרעשי הרקע במקום שבו נמצא עונד המכשיר, זה כמובן יסייע לכם להבין טוב יותר האם הוא נמצא במצוקה.

כל השליטה בידיים שלכם

אחד היתרונות המשמעותיים בלחצן “אמון S.O.S” הוא שכל השליטה נמצאת בידיים שלכם באמצעות אפליקציה לטלפון החכם או המחשב. בין השאר, תוכלו לשנות את אנשי הקשר ומספרי החירום, לצפות בהיסטוריית המיקומים של המכשיר, לקבוע אזורים בטוחים, לקבל התראות נפילה או תזוזה מהמקום ולקבל דיווח כאשר המכשיר כבוי. כמובן שכל העת תוכלו לצפות במכשיר בזמן אמת, בין אם באמצעות האפליקציה ובין אם במחשב.

לסיכום, אם אתם רוצים לשמור על ביטחונם ובריאותם של הקרובים לכם מכל, אין ספק שאתם צריכים לצייד אותם בלחצן מצוקה “אמון S.O.S”, לחצן מצוקה המתקדם בעולם.

לפרטים נוספים וצפייה בסרטון אודות לחצן המצוקה שלנו >> לחצו כאן

 

לחצן מצוקה

    צרו עמנו קשר עוד היום
    נגישות