*3340 :חייגו 0772319480 :מכירות
מצלמת גוף 4MPixel IP

מצלמת גוף 4MPixel IP

מצלמת גוף 4MPixel IP ,מצלמת אבטחה המצוידת בעדשה איכותית להבטחת חדות התמונה ובעלת מנגנון דיגיטלי להפחתת רעשים המאפשרת תמונה נקייה מהפרעות גם בתנאי תאורה קשים אשר מתחברת אל רשת מקומית או אל רשת האינטרנט באמצעות נתב או חייגן מובנה במצלמה. מצלמת IP פועלת גם כיחידה עצמאית ללא צורך במערכות נוספות.
טכנולוגיות הקיימות במצלמות :
Power over Ethernet ) POE ׁ) – טכנולוגיה המאפשרת העברת מתח למצלמה דרך כבל נתונים המאפשר בקרה ושליטה במקרה של נפילת מתח.
Wide Dynamic Range) WDR ) – טכנולוגיה המאפשרת לקבל תמונה חדה וברורה כאשר יש טווח דינמי גדול של תאורה בזירת הצילום. סיטואציה כגון : הצבת מצלמה מול פתח או חלון כאשר האור חודר באופן משמעותי ביחס לאזורים אחרים הנראים חשוכים.
back-light compensation) BLC ) – טכנולוגיה המאפשרת לייעל את בהירות של תמונות באמצעות עיבוד אותות דיגיטליים. תאורת רקע התאוריה עובד פיצול כל התמונות לתוך אזורים שונים, ולהפוך חשיפה נפרדת עבור האזורים.

מצלמות רשת (IP) פועלות בחיבור לרשת האינטרנט ומאפשרות צפייה מכל מקום. מצלמות רשת מבוססות על טכנולוגיית העברת נתונים מתקדמת ובדחיסה חזקה בכדי להעביר את נתוני הווידאו במהירות ובאיכות גבוהה. מצלמות רשת מאופיינות בתכונות מתקדמות כמו: איכות תמונה גבוהה, הקלטה לפי גילוי תנועה, חיפוש הקלטות מתקדם, קבלת התראות באמצעות דוא"ל, צפייה במצלמה דרך טלפונים סלולרים ועוד.    

לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:


מאפיינים
ניתן להתאים עדשה על פי צורך ,עדשה משתנה או קבועה, צמצם אוטומטי או רגיל
LUX 0.002
התקנה: פנים \ חוץ
רזולוציה 4MPixel
נגישות