קבוצת מוקד אמון חרטה על דגלה את המצוינות כאבן דרך בכל תחומי פעילות החברה. תרבותה הארגונית של החברה מבטאת חתירה למצוינות תוך טיפוח ושימור העובד. 

החברה מעסיקה כוח אדם איכותי ומקצועי המקפיד על מתן שירותים ברמה גבוהה.

מנהלי הקבוצה נבחרים בקפידה והינם בעלי ניסיון ניהולי ומקצועי רב, עובדי הקבוצה עוברים תהליך מיון קפדני הכולל הכשרות והעשרות מקיפות על מנת להעניק את השירות האיכותי ,המקצועי והאמין ביותר תוך מתן דגש על איכות השירות ללקוח,יחס אישי ומענה מהיר ומקצועי.

מאבטח - המשאב האנושי

  • הופעה ייצוגית – מוקד אמון מנפקת לעובדיה ביגוד אחיד בהתאם לעונות השנה ולמקום עבודתם ומקפידה על הופעה אחידה וייצוגית לכל עובדיה, תוך מתן דגש על כל פרט והתאמת ההופעה לאופי האתר המאובטח 
  • הכשרה והדרכה – הכשרה והסמכה בהתאם לדרישות התפקיד אותו עליהם למלא בקורסים שונים כגון – ירי, חבלה, אשר מועברים ע”י צוות מקצועי ומוסמך. בכדי להקפיד על סטנדרטים גבוהים ומתן שירות מקצועי ואמין, מנהלי ועובדי החברה עוברים מעת לעת רענונים והעשרות. כמו כן, בכדי לשמור על רמת ידע גבוהה, הנהלת החברה מקפידה לקיים ימי עיון תקופתיים למפקחי ומנהלי החברה. עובדי החברה החמושים (סיירים ומאבטחים) עוברים הכשרה בנשק בהתאם לחוק ולהנחיות המשרד לביטחון פנים. בין התכנים והנושאים עליהם מודרכים עובדי החברה החמושים : נוהלי בטיחות, הכרת ותפעול כלי הנשק, הוראות פתיחה באש, קרב מגע, חפצים חשודים (סריקה וטיפול בחפץ חשוד), היבטים משפטיים בעבודת האבטחה, נוהלי עבודה עם תלמידים נוער (למאבטחי מוס”ח).
נגישות