שירות Valet Parking – מוקד אמון

שירות ואלט פארקינג (שירות החניית כלי רכב) הינו שירות איכותי וייחודי אשר מאפשר לאורחים המגיעים לאירוע ליהנות מנהג מקצועי ואדיב המקבל את רכבם בכניסה לאירוע, דואג להחנותו בחנייה מסודרת תחת שמירה והשגחה ולהשיבו אל בעל הרכב ביציאתו מהאירוע .

Valet Parking

חברת מוקד אמון אשר לה ניסיון רב שנים באבטחת אירועי יוקרה מתמחתה במתן שירות ייחודי של ואלט פארקינג Valet parking (שירות החניית כלי רכב) ברמת שירות של 5 כוכבים במהלך אירועים פרטיים ועסקיים.

שירות ואלט פארקינג Valet Parking מתאים לאירועי יוקרה פרטיים ועסקיים ומהווה פתרון לבעיות חנייה. השירות מתאים לחוגגים אירוע פרטי (חתונה בבית פרטי), לאירועים עסקיים, כנסים, אירועי השקה ועוד.

 

מה מיוחד בשירות ואלט פארקינג של מוקד אמון?

 

  • הופעת צוות הואלט פארקינג – מוקד אמון מקפידה על הופעה אחידה וייצוגית לכל עובדיה תוך מתן דגש על כל פרט תוך התאמת ההופעה לאופי כל אירוע. צוות סדרני הואלט פארקינג לבושים בלבוש ייחודי הכולל: כפפות לבנות, עניבת פפיון, וחליפות ייצוגיות.
  • שירות צוות הואלט פארקינג – צוות עובדי הואלט פארקינג מעניק שירות אדיב ומקצועי, נהגי הואלט וסדרני האירוע מקפידים קבל את פני האורחים המגיעים באדיבות תוך מתן דגש על פתיחת דלתות רכבי האורחים.
  • מתן פתרון הולם לבעיית חנייה – המכוניות נלקחות מן האורחים בפתח האירוע לחנייה מסודרת ומאובטחת ומוחזרות לפתח האירוע מיד בסיומו תוך מתן תשומת לב לנתיבים פתוחים עם מינימום הפרעה לתנועה ולסביבה.
  • שמירה ואבטחה של רכבי האורחים – חברת מוקד אמון אשר נמנית על אחת מחברות האבטחה המובילות בישראל מקפידה כי חניית רכבי האורחים תאובטח לכל אורך האירוע על מנת להקנות שקט נפשי לאורחים.
  • ניהול תכנון ופקוח הואלט פארקינג – תכנון כל אירוע ואלט פארקינג מתבצע על ידי מנהלים בעלי ניסיון באירועים דומים בתיאום עם חברת ההפקה ובעלי האירוע. חברת מוקד אמון מקפידה כי לאורך כל האירוע יוצב מנהל אשר יפקח וילווה את אופן ביצוע האירוע והשירות הניתן.

    צרו עמנו קשר עוד היום    נגישות