שירות אבטחת אישים – שילוב בין אמינות ומקצועיות

 

אבן היסוד בפעילות יחידה לאבטחת אישים היא ללא ספק אמינות, מקצוענות, מסירות ודיסקרטיות. ידוע כי “יחידות עילית” בתחום האבטחה דורשות מערך לוגיסטי תומך בעל יכולות רבות. לתחום אבטחת אישים כחלק מיחידת “מגן אמון” יש יתרון רב על פני המתחרים והוא גב כלכלי ומקצועי של חברה ותיקה ואמינה בתחום האבטחה והמוקד במדינת ישראל.

אבטחת אישים מותאמת ללקוח, בעלת אופי מערך ממלכתי, ע”פ דרישותיו בכפוף לחוק תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת ובהתאם להערכות מצב המתבצעות במטרה להתאים את האבטחה לצרכיי המאובטח. היחידה מאבטחת לקוחות פרטיים, ראשי ערים, אח”מים בארץ ובחו”ל, אנשי ממשל ושרי ממשלה מכהנים. לדוגמה – אבטחת ראש עיריית ניו יורק, אבטחת ראש עיריית פילדלפיה בביקורם בישראל.

בתחום הביטחון הלאומי, ביטחון הפנים והמשטרה מספקת היחידה מגוון רחב של שירותים ופתרונות בנושאי ביטחון ואבטחה, החל משלב הרעיון האסטרטגי והתכנון וכלה בהקמה ויישום של פרויקטים, הדרכה, אימון והכשרה, תשתיות וטכנולוגיה, בקרה ופיקוח ותחזוקה שוטפת.

שירות אבטחת אישים

אבטחה אישית מותאמת לקוח

אנשים בעלי חשיבות, אנשי ציבור או נושאי תפקידים בכירים עשויים להימצא בסיכון. על מנת להתמודד עם האיומים השונים, נוהגים להיעזר בחברות אבטחה. אך לא כל חברת אבטחה מסוגלת לספק שירותים בתחום בכלל ובפרט – אבטחת אישים ברמה גבוהה.

ומהו השילוב המנצח של השירות ברמה גבוהה באמת? השילוב המנצח הינו מקצועיות יחד עם אמינות. מכך יוצא כי כל מי שעוסק בתחום זה חייב להיות מקצועי ומיומן בכל היבטי האבטחה וגם בעל רמה אישית ואמינות שאינם מוטלים בספק.

חברה שמציעה שירות של אבטחת אישים חייבת להוכיח כי היא עומדת בתנאים מצטברים רבים. חברת בתחום זה  צריכה להוכיח פעם אחר פעם כי היא ראויה לאמון לקוחותיה. היא חייבת לפעול במקצוענות וגם בדיסקרטיות ולהעסיק מאבטחים מהשורה הראשונה. בנוסף, שירות זה חייב להיות מותאמת לקוח ומותאמת משימה. יש להכיר את האיומים האפשריים וכך להיערך באופן מיטבי ונכון. כאשר מושא האבטחה הינו ממלכתי, יש גם לפעול בתיאום עם גורמים ממלכתיים תוך קבלת עדכונים וביצוע הערכות מצב שוטפות.

 

אבטחת אישים

 

אבטחת אישים – תהליך מתמשך

כדי להעניק שירות שכזה מהשורה הראשונה, חברה שעוסקת בכך חייבת להקדיש לכך משאבים רבים. רק חברה בעלת גב כלכלי חזק ויכולות גבוהות תעמוד בכך. כמו כך,  אבטחה אישית היא תהליך מתמשך. יש לנקוט צעדים כדוגמת הכשרה ואימון אנשי ביטחון, שימוש ויישום של תשתיות טכנולוגיות, יכולות פיקוח ובקרה ומתן תגובה לפרויקטים מורכבים בארץ ובעולם.

לחברת מוקד אמון גוף ייעודי (מגן אמון מקבוצת מוקד אמון) שעוסק בכל מה שקשור עם אבטחת אישים. המאבטחים שעוסקים בכך הינם מהעילית של העילית ונבחרים בקפידה מקרב יוצאי היחידות המיוחדות בכות הביטחון. בין פעולות החברה בהווה ובעבר ניתן למצוא אבטחת משלחות מחו”ל, אבטחה לאנשים פוליטיים רמי דרג, ראשי ערים, אח”מים ואנשי עסקים מהארץ ומחו”ל.


יחידת אבטחת האישים של מוקד אמון מאבטחת את נובאק ג’וקוביץ’ בישראל

אבטחת אישים

 

    צרו עמנו קשר עוד היום    נגישות