מוקד אבטחה מבצעי הפועל 24/7 – מוקד אמון

לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:  מעונינים לעבוד באמון? לחצו כאן

  מוקד אבטחה מבצעי הפועל 24/7 - מוקד אמון

  מוקד אבטחה מבצעי הינו לב לבה של החברה ומרכז את כלל הקריאות המתקבלות במוקד.
  לרשות מפעילי חדר הבקרה עומדות מיטב מערכות שליטה ובקרה בתחום.
  מוקד אבטחה מבצעי מאושר ע”י משטרת ישראל כמוקד רמה א’ ופועל על פי תקן האיכות הבינלאומי המחמיר
  2008 :9001 ISO. צוותי החברה עובדים סביב השעון וערוכים לתת פתרון מהיר לכל התרעה או תקלה – “שירות ללא הפסקה”.

  שירות מוקד אזעקה וסיור

  שירות מוקד אזעקה וסיור

  אנו מבצעים התקנות של מערכות מיגון לבית / לעסק. כל מסלולי המיגון שלנו כוללים מערכת אזעקה ואמצעי מיגון נוספים עם חיבור לשירות מוקד. ניתן לבחור ממגוון המסלולים השונים או לתאם פגישת ייעוץ עם יועץ מיגון מומחה בתחום שירכיב יחד אתכם את חבילת המיגון המושלמת. המוצרים המותקנים כוללים אחריות והתקנה מבוצעת ע”י אנשי מקצוע מוסמכים וליווי של יועץ מיגון מומחה. עשרות אלפי לקוחותינו נהנים משירות מקצועי הכולל: סיור ומוקד חירום מבצעי הפעיל 24/7 ומחובר לכל כוחות הביטחון בנוסף ניתן לרכוש, שירות מוקד צופה, שירות אנליטיקה, סיורים יזומים, גלאי אש ומים ועוד. כך שתהיו מוכנים לרגע חירום, מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ מיגון ללא התחייבות
  שירות טרייד אין למערכת האזעקה הישנה

  שירות טרייד אין למערכת האזעקה הישנה

  יש לך מערכת אזעקה ישנה הגיע הזמן לשדרג ולהחליף למערכת אזעקה מתקדמת חדשה עם אחריות והתקנה מקצועית. אנחנו מציעים שירות לשדרוג והחלפת מערכת האזעקה הישנה בחדשה, כולל חיבור לשירות סיור ומוקד חירום מבצעי אשר פעיל 24/7 המוקד המבצעי, מאושר ע”י משטרת ישראל ופועל לפי תקן מחמיר. ניידות הסיור נמצאות בסביבה ומוקפצות יחד עם כוחות הביטחון במקרה של אירוע חירום. בטחון מתחיל באמון! לפרטים נוספים ותיאום ייעוץ מיגון ללא עלות, צרו קשר
  יחידת הסיור

  יחידת הסיור

  אגף הסיור הינו הזרוע המבצעית של חטיבת המוקד ופועל כיחידה מובחרת ומובילה בקבוצת מוקד אמון. סיירי יחידת הסיור הינם יוצאי מערכת הביטחון, יוצאי יחידות קרביות ובוגרי קורסים פיקודיים בצה”ל. הסיירים עוברים תהליך הכשרה מיוחד ומורכב אשר מכשירם לביצוע התפקיד, תוך מתן דגש והקפדה על מקצועיות חסרת פשרות, חתירה למגע ומצוינות, כערכים מובילים ביחידת הסיור. הפעילות המבצעית הענפה של יחידת הסיור מהווה בסיס איתן למניעת פריצות, ליצירת הצלחות מבצעיות חוזרות מדי יום, מתן שירות אדיב ומקצועי ותחושת בטחון לכלל לקוחותינו. כל ניידות הסיור מצוידות במערכות איתור לוויני וקשר. למוקד המבצעי היכולת לנטר כל ניידת בזמן אמת, וכך לנתב את הניידות במהירות וביעילות למקום האירוע. במטרה לשמור על איכות הסביבה, רכשה מוקד אמון, רכבי סיור המאופיינות בזיהום אוויר נמוך.
  מוקד מבצעי

  מוקד מבצעי

  חטיבת המוקד הינה המובילה בישראל ונמנית בין שלוש חברות המוקד והסיור הגדולות בישראל. החברה נמצאת בגידול מתמיד ומבוקר ומספקת שירותי סיור ומוקד רמה א’, המאושר ע”י משטרת ישראל ובעלת תקן האיכות הבינלאומי המחמיר 2008 :9001 ISO. צוותי החברה עובדים 24/7 בפריסה ארצית וערוכים לתת פתרון מקצועי ומהיר לכל קריאה. המוקד המבצעי מפעיל מספר מוקדים בו זמנית: מוקד סיור מבצעי, מוקדים עירוניים, מוקדי מצוקה מבצעיים, מוקד אבטחה ושמירה, מוקד צופה ועוד. סיירי החברה נבחרים בקפידה מקרב יוצאי מערכת הביטחון, בוגרי קורסים פיקודיים ביחידות השדה בצה”ל. מפעילי חדר הבקרה עוברים הכשרה מקצועית ע”י מיטב אנשי מקצוע בתחום. למוקד אמון מסורת של מתן שירות איכותי ללא פשרות ע”י עובדים מקצועיים תוך הקפדה על זמינות, אמינות והופעה ייצוגית. צי ניידות הסיור מצויד במערכות איתור לווייני, המאפשרות להזניק את הניידת הקרובה ביותר למקום האירוע באופן מיידי ויעיל. בנוסף, מחלקת המבצעים מונה יחידת סיור מושבים המתמחה במתן פתרונות אבטחה וסיור יעודיים לישובים במגזר החלקאי ופועלת בהצלחה רבה במספר רב של ישובים.
  יועצי המיגון

  יועצי המיגון

  יועץ מיגון מתמחה בהתאמת חליפת מיגון התפורה על פי צרכיו ודרישותיו של כל לקוח. יועץ המיגון מלווה את הלקוח מרגע פנייתו לחברה ועד לסיום התקנת מערכת האבטחה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. יועצי המיגון יבדקו בקפידה את תנאי הסביבה, לצורך התאמת סוג אמצעי המיגון והמיקום הנכון והיעיל ביותר. לאורך השנים, מוקד אמון רכשה ניסיון בביצוע פרויקטים רבים ברחבי הארץ ומשווקת את מוצריהם של מיטב יצרני מערכות המיגון בארץ ובעולם ומתמחה במתן ייעוץ, תכנון והתקנת מערכות מיגון מתקדמות בקרב לקוחות פרטיים ועסקיים. במוקד אמון מחלקה ייחודית המתמחה במתן פתרונות מיגון מעוצבים לאדריכלים ומעצבי פנים לבתים יוקרתיים. הציוד מתאפיין בקווי עיצוב נקיים תוך שילוב פתרונות הסלקה והתקנה ברמה הגבוה ביותר.
  שירות הודעות למערכת גילוי אש

  שירות הודעות למערכת גילוי אש

  שירות הודעות למערכת גילוי אש מתאים ללקוחות עסקיים ופרטיים המחוברים למוקד המבצעי באמצעות מערכות גילוי אש. במקרה של אירוע אש, מתקבלת התרעה במוקד אשר מעדכן את הלקוח באופן מיידי ובמקביל מזעיק כוחות כיבוי והצלה. מוקד אמון מפעילה גם שירותי לחצן מצוקה לקשישים ושירותים נוספים. למידע ופרטים השאירו פרטים.

  מוקד מבצעי הפועל 24/7

  המוקד המבצעי הינו לב לבה של החברה ומרכז את כלל הקריאות המתקבלות במוקד. לרשות מפעילי חדר הבקרה עומדות מיטב מערכות שליטה ובקרה בתחום. המוקד המבצעי מאושר ע”י משטרת ישראל כמוקד רמה א’ ופועל על פי תקן האיכות הבינלאומי המחמיר
  2008 :9001 ISO.

  יחידת הסיור המבצעי פעיל 24/7

   

  שילוב מערכות מיגון ואבטחה:

  מוקדי אבטחה ואזעקה מחוברים למערכת המיגון, הכוללת מכשירים כמו חיישנים, גלאי תנועה, מגעי דלת/חלון ומצלמות אבטחה. מכשירים אלה נועדו לזהות כניסה לא מורשית, שריפה, עשן או פרצות אבטחה אחרות.

   

  מעקב מתמיד:

  מוקד האבטחה מקבל באופן רציף אותות ונתונים ממערכת המיגון שלך. אנשי מקצוע מיומנים עוקבים אחר האותות הללו בזמן אמת, ומבטיחים שמירה מתמדת.

   

   תגובה מיידית לאירוע:

  אם מופעלת אזעקה, נציגי מוקד האבטחה יעריכו במהירות את המצב ויבצעו פעולות מתאימות. הם יפעלו לפי פרוטוקולים מוגדרים מראש, שעשויים לכלול פנייה אליך, שיגור צוות סיור, כוחות בטחון, הודעה לאנשי הקשר המיועדים ברשימת אנשי הקשר שלך לשעת חירום.

   

  אימות והפחתת אזעקות שווא:

  מוקדי אבטחה שואפים למזער אזעקות שווא כדי להבטיח שהמשאבים מוקצים ביעילות. הם עשויים להשתמש בשיטות לאימות האזעקה לפני תחילת תגובה. זה יכול לכלול התקשרות לבעל הבית כדי לאשר את האזעקה או שימוש באימות וידאו ממצלמות מעקב. 

   

  צוות סיור 24/7:

  במקרה של מצב חירום אמיתי, מוקד האבטחה ישלח מיידית את צוות הסיור ויפעיל את שירותי החירום המתאימים למיקומך. זה מבטיח שהעזרה תגיע במהירות, מה שעלול להפחית נזקים או פציעה. 

   

   זמינות 24/7:

  מוקדי האבטחה פועלים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כך שיש ערנות מתמדת, ללא קשר לשעה ביום או בלילה. בסך הכל, מוקדי אבטחה משמשים כאמצעי מרכזי לניטור, הערכה ותגובה לאירועי אבטחה בביתך. המטרה שלהם היא לשפר את האבטחה של הנכס שלך, להרתיע פולשים פוטנציאליים ולהבטיח תגובה מהירה למקרי חירום.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:   מעונינים לעבוד באמון? לחצו כאן

   נגישות