מוקד אבטחה – בטחון של 360* סביב השעון 24/7

לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:  מעונינים לעבוד באמון? לחצו כאן

  מוקד אבטחה – בטחון של 360* סביב השעון 24/7

  חטיבת המוקד הינה המובילה בישראל ונמנית בין שלוש חברות מוקד אבטחה וסיור מהגדולות בישראל.
  החברה נמצאת בגידול מתמיד ומבוקר ומספקת שירותי סיור ומוקד רמה א’ הנחשב כרמה הגבוהה ביותר,המאושר ע”י משטרת ישראל ובעלת תקן האיכות הבינלאומי המחמיר 2008 :9001 ISO
  צוותי החברה עובדים 24/7 בפריסה ארצית וערוכים לתת פתרון מקצועי ומהיר לכל קריאה.
  המוקד המבצעי מפעיל מספר מוקדים: מוקד סיור מבצעי, מוקדים עירוניים, מוקדי מצוקה מבצעיים, מוקד אבטחה ושמירה, מוקד צופה ועוד.
  מוקד אבטחה פעיל מעל 4 עשורים ומספק שירות לעשרות אלפי לקוחות מרוצים.

  שירות מוקד אזעקה וסיור

  שירות מוקד אזעקה וסיור

  אנו מבצעים התקנות של מערכות מיגון לבית / לעסק. כל מסלולי המיגון שלנו כוללים מערכת אזעקה ואמצעי מיגון נוספים עם חיבור לשירות מוקד. ניתן לבחור ממגוון המסלולים השונים או לתאם פגישת ייעוץ עם יועץ מיגון מומחה בתחום שירכיב יחד אתכם את חבילת המיגון המושלמת. המוצרים המותקנים כוללים אחריות והתקנה מבוצעת ע”י אנשי מקצוע מוסמכים וליווי של יועץ מיגון מומחה. עשרות אלפי לקוחותינו נהנים משירות מקצועי הכולל: סיור ומוקד חירום מבצעי הפעיל 24/7 ומחובר לכל כוחות הביטחון בנוסף ניתן לרכוש, שירות מוקד צופה, שירות אנליטיקה, סיורים יזומים, גלאי אש ומים ועוד. כך שתהיו מוכנים לרגע חירום, מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ מיגון ללא התחייבות
  מוקד אבטחה

  מוקד אבטחה

  מוקד אבטחה 24/7 עם חיבור למערכת האזעקה ומצלמות אבטחה, שירותי סיור על גבי ניידות אבטחה ואופנועי סיור אשר נמצאים בפריסה אסטרטגית למתן מענה מהיר ויעיל במצב חירום. בזכות השירות של מוקד אבטחה, העסק / בית שלך יהיה הרבה יותר בטוח. המוקד פעיל 24/7 ונותן מענה ושירות מקיף לכלל צרכי המיגון הנדרשים. אנו מספקים שירות ייעוץ מיגון מומחה ללא עלות וללא התחייבות, החיבור למוקד אבטחה נעשה ע"י מתקינים מוסמכים.
  מוקד מבצעי

  מוקד מבצעי

  חטיבת המוקד הינה המובילה בישראל ונמנית בין שלוש חברות המוקד והסיור הגדולות בישראל. החברה נמצאת בגידול מתמיד ומבוקר ומספקת שירותי סיור ומוקד רמה א’, המאושר ע”י משטרת ישראל ובעלת תקן האיכות הבינלאומי המחמיר 2008 :9001 ISO. צוותי החברה עובדים 24/7 בפריסה ארצית וערוכים לתת פתרון מקצועי ומהיר לכל קריאה.
  יועצי המיגון

  יועצי המיגון

  יועץ מיגון מתמחה בהתאמת חליפת מיגון התפורה על פי צרכיו ודרישותיו של כל לקוח. יועץ המיגון מלווה את הלקוח מרגע פנייתו לחברה ועד לסיום התקנת מערכת האבטחה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. יועצי המיגון יבדקו בקפידה את תנאי הסביבה, לצורך התאמת סוג אמצעי המיגון והמיקום הנכון והיעיל ביותר.
  שירות מוקד צופה

  שירות מוקד צופה

  בעת קבלת קריאה ממערכת האזעקה, נפתח מסך ייעודי למפעילי חדר הבקרה המזהים בזמן אמת את הגורם להפעלת מערכת האזעקה בבית ובעסק וברגע שמזוהה פריצת אמת מפעילים את מלוא הכוחות בשטח בשיתוף ניידות משטרה קרובות. שירות מוקד צופה חוסך זמן יקר ומאפשר קבלת החלטות מבצעיות מקצועיות ומהירות
  יחידת הסיור

  יחידת הסיור

  אגף הסיור הינו הזרוע המבצעית של חטיבת המוקד ופועל כיחידה מובחרת ומובילה בקבוצת מוקד אמון. הסיירים עוברים תהליך הכשרה מיוחד ומורכב אשר מכשירם לביצוע התפקיד, תוך מתן דגש והקפדה על מקצועיות חסרת פשרות. הפעילות המבצעית הענפה של יחידת הסיור מהווה בסיס איתן למניעת פריצות, ליצירת הצלחות מבצעיות ותחושת בטחון לכלל לקוחותינו. כל ניידות הסיור מצוידות במערכות איתור לוויני וקשר. למוקד המבצעי היכולת לנטר כל ניידת בזמן אמת, וכך לנתב את הניידות במהירות וביעילות למקום האירוע.

  מוקד מבצעי הפועל 24/7

   

  מוקד אבטחה מבצעי הינו לב לבה של החברה. מוקד האבטחה מחובר 24/7 ומרכז את כלל הקריאות המתקבלות במוקד.

   

  לרשות מפעילי חדר הבקרה עומדות מיטב מערכות שליטה ובקרה בתחום.

  המוקד המבצעי מאושר ע”י משטרת ישראל כמוקד רמה א’

  ופועל על פי תקן האיכות הבינלאומי המחמיר 2008 :9001 ISO

  מוקדי אבטחה ואזעקה ממלאים תפקיד מהותי בהגנה על עסקים, על ידי ניטור מתמיד של מערכות אזעקה ורכביה המותקנים באזורים שונים של המקום. 

  מערכות מיגון אלו נועדו לזהות כל פעילות חריגה או משתני תהליך הנופלים מחוץ להיקף הרגיל שלהם.

   

  על ידי ניטור מתמיד של מערכות אלו, מוקד האבטחה המבצעי יכול להגיב במהירות לכל איומים פוטנציאליים או מצבי חירום.

  מוקד אבטחה וסיור ממלאים תפקיד מכריע בהגנה על בתים על ידי מתן מעקב מסביב לשעון ותגובה מיידית לאירועי אבטחה.

   

  יחידת הסיור המבצעי פעיל 24/7

   

  שילוב מערכות מיגון ואבטחה:

  מוקדי אבטחה ואזעקה מחוברים למערכת המיגון, הכוללת מכשירים כמו חיישנים, גלאי תנועה, מגעי דלת/חלון ומצלמות אבטחה. מכשירים אלה נועדו לזהות כניסה לא מורשית, שריפה, עשן או פרצות אבטחה אחרות.

   

  מעקב מתמיד:

  מוקד האבטחה מקבל באופן רציף אותות ונתונים ממערכת המיגון שלך. אנשי מקצוע מיומנים עוקבים אחר האותות הללו בזמן אמת, ומבטיחים שמירה מתמדת.

   

   תגובה מיידית לאירוע:

  אם מופעלת אזעקה, נציגי מוקד האבטחה יעריכו במהירות את המצב ויבצעו פעולות מתאימות. הם יפעלו לפי פרוטוקולים מוגדרים מראש, שעשויים לכלול פנייה אליך, שיגור צוות סיור, כוחות בטחון, הודעה לאנשי הקשר המיועדים ברשימת אנשי הקשר שלך לשעת חירום.

   

  אימות והפחתת אזעקות שווא:

  מוקדי אבטחה שואפים למזער אזעקות שווא כדי להבטיח שהמשאבים מוקצים ביעילות. הם עשויים להשתמש בשיטות לאימות האזעקה לפני תחילת תגובה. זה יכול לכלול התקשרות לבעל הבית כדי לאשר את האזעקה או שימוש באימות וידאו ממצלמות מעקב. 

   

  צוות סיור 24/7:

  במקרה של מצב חירום אמיתי, מוקד האבטחה ישלח מיידית את צוות הסיור ויפעיל את שירותי החירום המתאימים למיקומך. זה מבטיח שהעזרה תגיע במהירות, מה שעלול להפחית נזקים או פציעה. 

   

   זמינות 24/7:

  מוקדי האבטחה פועלים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כך שיש ערנות מתמדת, ללא קשר לשעה ביום או בלילה. בסך הכל, מוקדי אבטחה משמשים כאמצעי מרכזי לניטור, הערכה ותגובה לאירועי אבטחה בביתך. המטרה שלהם היא לשפר את האבטחה של הנכס שלך, להרתיע פולשים פוטנציאליים ולהבטיח תגובה מהירה למקרי חירום.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:   מעונינים לעבוד באמון? לחצו כאן

   נגישות