מוקד אזעקה – מוקד אמון

לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:  מוקד אזעקה – מוקד אמון

  מוקד אזעקה מחבר בין מערכת האזעקה למוקד המבצעי של חברת האבטחה.

  ניתן לבצע חיבור של האזעקה למוקד המבצעי ע”י קו טלפון או על גבי הרשת האלחוטית כמו כן ניתן לחבר

  שירותים נוספים למוקד אזעקה.

  כגון, שירות גלאי אש וגלאי הצפה, מוקד צופה למצלמות האבטחה, מערכת כריזה ועוד
  המוקד המבצעי פעיל 24/7 ומפעיל ניידות סיור בשטח אשר מוכנות לתת פתרון מקצועי ומהיר לכל קריאה

  שירות מוקד אזעקה וסיור

  שירות מוקד אזעקה וסיור

  עשרות אלפי לקוחותינו נהנים מבטחון ושירות מקצועי הכולל: ניידות סיור ומוקד חירום מבצעי הפעיל 24/7 ומחובר לכלל כוחות הביטחון מוזמנים לתאם פגישת ייעוץ עם יועץ מיגון מומחה בתחום, שיבנה יחד אתכם את מערכת המיגון המתאימה. המוצרים המותקנים כוללים אחריות והתקנה מבוצעת ע”י אנשי מקצוע מוסמכים. בנוסף אנו מספקים: שירות מוקד צופה, שירות אנליטיקה, סיורים יזומים, גלאי אש ומים ועוד. כך שתהיו מוכנים לכל רגע חירום, מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ מיגון ללא התחייבות
  שירות טרייד אין למערכת האזעקה הישנה

  שירות טרייד אין למערכת האזעקה הישנה

  יש לך מערכת אזעקה ישנה? הגיע הזמן לשדרג ולהחליף למערכת אזעקה מתקדמת חדשה עם אחריות והתקנה מקצועית. אנחנו מציעים שירות לשדרוג והחלפת מערכת האזעקה הישנה בחדשה, כולל חיבור לשירות סיור ומוקד חירום מבצעי אשר פעיל 24/7 ניידות הסיור נמצאות בסביבה ומוקפצות יחד עם כוחות הביטחון במקרה של אירוע חירום.
  יחידת הסיור

  יחידת הסיור

  אגף הסיור הינו הזרוע המבצעית של חטיבת המוקד ופועל כיחידה מובחרת ומובילה בקבוצת מוקד אמון. הסיירים עוברים תהליך הכשרה מיוחד ומורכב אשר מכשירם לביצוע התפקיד, תוך מתן דגש והקפדה על מקצועיות חסרת פשרות, חתירה למגע ומצוינות, כערכים מובילים ביחידת הסיור. הפעילות המבצעית הענפה של יחידת הסיור מהווה בסיס איתן למניעת פריצות, ליצירת הצלחות מבצעיות חוזרות מדי יום, מתן שירות אדיב ומקצועי ותחושת בטחון לכלל לקוחותינו.
  מוקד מבצעי 24/7

  מוקד מבצעי 24/7

  חטיבת המוקד הינה המובילה בישראל ונמנית בין שלוש חברות המוקד והסיור הגדולות בישראל. מספקת שירותי סיור ומוקד רמה א’, המאושר ע”י משטרת ישראל. צוותי החברה עובדים 24/7 בפריסה ארצית וערוכים לתת פתרון מקצועי ומהיר לכל קריאה. המוקד המבצעי מפעיל מספר מוקדים בו זמנית: מוקד סיור מבצעי, מוקדים עירוניים, מוקדי מצוקה מבצעיים, מוקד אבטחה ושמירה, מוקד צופה ועוד.
  שירות מוקד צופה

  שירות מוקד צופה

  בעת קבלת קריאה ממערכת האזעקה, נפתח מסך ייעודי למפעילי חדר הבקרה המזהים בזמן אמת את הגורם להפעלת מערכת האזעקה בבית ובעסק וברגע שמזוהה פריצת אמת מפעילים את מלוא הכוחות בשטח בשיתוף ניידות משטרה קרובות. שירות מוקד צופה חוסך זמן יקר ומאפשר קבלת החלטות מבצעיות מקצועיות ומהירות
  יועצי המיגון

  יועצי המיגון

  יועץ מיגון מתמחה בהתאמת חליפת מיגון התפורה על פי צרכיו ודרישותיו של כל לקוח. יועץ המיגון מלווה את הלקוח מרגע פנייתו לחברה ועד לסיום התקנת מערכת האבטחה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. יועצי המיגון יבדקו בקפידה את תנאי הסביבה, לצורך התאמת סוג אמצעי המיגון והמיקום הנכון והיעיל ביותר. במוקד אמון מחלקה ייחודית המתמחה במתן פתרונות מיגון מעוצבים לאדריכלים ומעצבי פנים לבתים יוקרתיים. הציוד מתאפיין בקווי עיצוב נקיים תוך שילוב פתרונות הסלקה והתקנה ברמה הגבוה ביותר.

  מוקד מבצעי הפועל 24/7

   

  המוקד המבצעי הינו לב לבה של החברה ומרכז את כלל הקריאות המתקבלות במוקד. לרשות מפעילי חדר הבקרה עומדות מיטב מערכות שליטה ובקרה בתחום. המוקד המבצעי מאושר ע”י משטרת ישראל כמוקד רמה א’ ופועל על פי תקן האיכות הבינלאומי המחמיר
  2008 :9001 ISO.

  יחידת הסיור המבצעי פעיל 24/7

   

  שילוב מערכות מיגון ואבטחה:

  מוקדי אבטחה ואזעקה מחוברים למערכת המיגון, הכוללת מכשירים כמו חיישנים, גלאי תנועה, מגעי דלת/חלון ומצלמות אבטחה. מכשירים אלה נועדו לזהות כניסה לא מורשית, שריפה, עשן או פרצות אבטחה אחרות.

   

  מעקב מתמיד:

  מוקד האבטחה מקבל באופן רציף אותות ונתונים ממערכת המיגון שלך. אנשי מקצוע מיומנים עוקבים אחר האותות הללו בזמן אמת, ומבטיחים שמירה מתמדת.

   

   תגובה מיידית לאירוע:

  אם מופעלת אזעקה, נציגי מוקד האבטחה יעריכו במהירות את המצב ויבצעו פעולות מתאימות. הם יפעלו לפי פרוטוקולים מוגדרים מראש, שעשויים לכלול פנייה אליך, שיגור צוות סיור, כוחות בטחון, הודעה לאנשי הקשר המיועדים ברשימת אנשי הקשר שלך לשעת חירום.

   

  אימות והפחתת אזעקות שווא:

  מוקדי אבטחה שואפים למזער אזעקות שווא כדי להבטיח שהמשאבים מוקצים ביעילות. הם עשויים להשתמש בשיטות לאימות האזעקה לפני תחילת תגובה. זה יכול לכלול התקשרות לבעל הבית כדי לאשר את האזעקה או שימוש באימות וידאו ממצלמות מעקב. 

   

  צוות סיור 24/7:

  במקרה של מצב חירום אמיתי, מוקד האבטחה ישלח מיידית את צוות הסיור ויפעיל את שירותי החירום המתאימים למיקומך. זה מבטיח שהעזרה תגיע במהירות, מה שעלול להפחית נזקים או פציעה. 

   

   זמינות 24/7:

  מוקדי האבטחה פועלים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כך שיש ערנות מתמדת, ללא קשר לשעה ביום או בלילה. בסך הכל, מוקדי אבטחה משמשים כאמצעי מרכזי לניטור, הערכה ותגובה לאירועי אבטחה בביתך. המטרה שלהם היא לשפר את האבטחה של הנכס שלך, להרתיע פולשים פוטנציאליים ולהבטיח תגובה מהירה למקרי חירום.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:   נגישות