בתקופת הקורונה רבים מבעלי העסקים נאלצו לסגור את העסק שלהם לתקופות ממושכות. העובדה הזו מציבה לא מעט עסקים תחת סכנת פריצה מידית על ידי פורצים שמנצלים את המצב. במאמר הבא נציג בפניכם מספר טיפים שיסייעו לכם לשמור על העסק שלכם גם בתקופת הקורונה.

עסק סגור קורונה

עסק סגור קורונה

 

מערכת אזעקה לעסק

מערכת אזעקה לעסק היא אמצעי מיגון יעיל מאד בתקופת הקורונה, עבורכם בעלי העסקים. תפקידה של מערכת האזעקה היא להתריע על חדירה לא רצויה למתחם של העסק שלכם. מערכת האזעקה נשלטת באמצעות לוח בקרה ייעודי שאליו מחוברים אמצעי הגילוי, גלאים שמותקנים באזורים שונים במתחם של העסק.

 

מומלץ מאד לחבר את מערכת האזעקה למוקד המבצעי עם שירות "מוקד צופה" של חברת מוקד אמון בזמן אמת, מה שכמובן מאפשר תגובה מהירה של הסיירים של החברה. יש מגוון רחב של מערכות אזעקה לעסק, בין השאר מערכות אזעקה ממוחשבות, מערכות תקשורת ואינטרקום, מערכות גילוי אש, מערכות מגון אלחוטיות, מערכות כריזה, בקרת כניסה ועוד.

 

מצלמות אבטחה לעסק

מצלמות האבטחה הן למעשה העיניים שלכם בזמן שאתם לא נמצאים פיזית בעסק. בתקופת הקורונה, שבה רבים נאלצו לסגור את העסק, בעלי העסקים שלטו וצפו על המתרחש בו באמצעות חיבור מרחוק למצלמות האבטחה. תפקידן של מצלמות האבטחה הוא לצלם, לתחקר וכמובן להרתיע. באמצעות המצלמות הללו אתם יכולים לצפות במתרחש בעסק שלכם מכל זמן ומכל מקום באמצעות מגוון רחב של מכשירים, בין השאר בטלפון הסלולרי שלכם, הטאבלט וכמובן על ידי המוקד המבצעי של חברת אמון.

 

יש מגוון רחב של מצלמות אבטחה שאותן תבחרו בהתאם לצרכים שלכם בעסק. בין השאר תוכלו לשלב בעסק מצלמת כרטיס מוסלקת, מצלמת אינטרקום חכמה, מצלמת גוף, מצלמת צינור, מצלמת כיפה ועוד. באמצעות מערכת ההקלטה הדיגיטלית תוכלו לתחקר בדיעבד כל אירוע שהתרחש בעסק שלכם ולשים את ידכם על הפורצים. בנוסף חשוב לציין, מצלמות האבטחה מרתיעות מעצם קיומן וסביר להניח שפורצים שיגלו אותן במתחם יבחרו לבצע את זממם במקום אחר.

 

אבטחה ושמירה

במידה ובמתחם של העסק יש לכם ציוד יקר שאתם לא יכולים להפקיר במהלך הסגר, אנחנו ממליצים לכם לשכור שירות של אבטחה ושמירה במקום. למוקד אמון יש חברת אבטחה מובילה ומקצועית שחרטה על דגלה מתן שירות מקצועי ואיכותי. כל המאבטחים והשומרים עוברים את כל ההכשרות הנדרשות ומשובצים למתחמים השונים בהתאם לכישורים שלהם.

 

כשאתם מציבים במתחם של העסק שלכם צוות אבטחה ושמירה אתם כמובן מבטיחים את זה שאף גורם זר לא יחדור אליכם לעסק בתקופת הקורונה ויגנוב לכם ציוד יקר מאד. תוגלו כמובן לשלב שירות של פקידי לובי וקבלה בעסק שלכם, מאבטחים שיספקו בקרת כניסה, מענה טלפוני בעת הצורך וכמובן תפעול של כל מערכות החירום בעסק שלכם, לרבות בקרת חשמל, גנראטורים, מערכות כיבוי, מצלמות, מעליות ועוד.

 

מוקד סיור

מוקד  סיור הוא עוד כלי עבורכם, בעלי העסקים, שמסייע במיגון ושמירה על העסק שלכם. מוקד הסיור הוא הזרוע המבצעית של מוקד האבטחה שלכם ותפקידו לספק מענה מידי לכל איום של פריצה לעסק. סיירי היחידה, שהם בוגרי מערכת הביטחון, יגיעו למתחם שממנו הם קיבלו את ההתרעה על הפריצה ויתחקו אחר הפורצים.

 

מעבר לפתרונות המידיים שמספק המוקד, תפקידו להעניק לגם תחושת ביטחון, במיוחד אם העסק שלכם סגור בתקופת הקורונה. הסיורים השוטפים שהמוקד יבצע בסביבת המתחם של העסק יגרמו לפורצים להבין שלכאן הם פשוט לא צריכים להתקרב. אנחנו ממליצים לכם להשתמש ב"שירות סיור יזום", שירות שמאפשר למפעיל חדר הבקרה לצפות בזמן אמת במה שמתרחש בבית שלכם. חדר הבקרה הזה מצויד בטכנולוגיה מתקדמת ביותר והמוקד עובד בשיתוף פעולה עם ניידות משטרה באזור.

 

לסיכום, אם אתם רוצים לשמור על העסק שלכם גם בתקופת הקורונה והסגרים, אנחנו ממליצים לכם ליישם את הטיפים שהצגנו במאמר זה. ככל שתשלבו יותר אמצעי הגנה על העסק, כך תוכלו לישון בשקט בלילה ולדעת שהוא בטוח גם בתקופת הקורונה.

 

מודק סיור קישור >>

נגישות