שמירה על מערכות מיגון תקינות ומתפקדות מאפשרות לנו להמשיך וליהנות מתחושת ביטחון מלאה במשך כול ימות השנה בין אם זה בבית או בעסק. על מנת להמשיך ליהנות מתחושת הביטחון חשוב לתחזק מערכות אלו כמו כול מערכת אלקטרונית מורכבת ובמיוחד יחידות הקצה הכוללות סוללות נטענות אשר להן יש תאריך תפוגה . האגף הטכני של מוקד אמון מונה עשרות טכנאי שירות, צוותי התקנה ונציגי שירות מנוסים ומיומנים העוברים הדרכות קבועות באשר לחידושים בעולם המיגון  על מנת לספק שירות מהיר ומענה מקצועי בכל עת.

בין השירותים שהאגף מספק: בדיקת תקינות מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה ומערכות אינטרקום וטלוויזיה במעגל סגור, שדרוג מערכות ישנות, טיפול בתקלות כולל החלפת אביזרים תקולים, החלפת סוללות, ניקוי סוללות ומתן אישורים לחברות הביטוח.  וכן מענה לקריאות שירות מכל סוג בכול שעות היממה 24/7. כל זאת במטרה להקנות לכם שקט נפשי על ידי מתן מענה מקצועי לתקלות במערכות המיגון ללקוחותינו.

שרות התיקונים של מוקד אמון "תיקונים זהב" מאפשר לכם ליהנות ממענה זמין יחד עם חסכון כספי ניכר במקרה של תקלה באחד או יותר ממערכות המיגון שברשותכם.

היתרונות של האגף הטכני

  • שמירה על תפקוד ותקינות מערכות המיגון המצויות ברשותכם
  • זמינותם של ניידות שירות וגורמים מקצועיים מיומנים
  • קבלת מענה מהיר 24/7
  • טיפול מידי בתקלות כולל חלפים
  • הנפקת אישור תקינות שנתי לחברות הביטוח

תמיד לרשותכם

אם אתם מחפשים טכנאים מיומנים, בעלי הכשרה מקיפה וכאלה שעוברים השתלמויות שוטפות, מצאתם! מוקד אמון מציע לא רק שירותי מוקד, מערכות מיגון ושירותי ייעוץ אלא גם מענה טכני מקיף וכולל. תמיד לרשותכם, בכל מצב, לפתרון כל תקלה ומענה לכל קריאה.

 

נגישות