לקבלת הצעה ללא התחייבות
השאירו פרטים ונציגנו יצרו איתכם קשר
מאבטח מוקד אמון
מאבטחים במטווח
מאבטחים באימון

המשאב האנושי

קבוצת מוקד אמון חרטה על דגלה את המצוינות כאבן דרך בכל תחומי פעילות החברה. תרבותה הארגונית של החברה מבטאת חתירה למצוינות תוך טיפוח ושימור העובד. החברה מורכבת מכוח אדם איכותי ומקצועי המקפיד על מתן שירותי שמירה ואבטחה ברמה גבוהה, תוך מתן דגש על איכות השירות ללקוח, יחס אישי ומקצועי. סגל מנהלי החברה נבחרים בקפידה מקרב יוצאי מערכת הביטחון והינם בוגרי קורסים פיקודיים ויחידות השדה בצה”ל. מנהלי החברה עוברים הסמכה והכשרה מקיפה המכינים אותם לניהול צוות המאבטחים והשומרים ולהתמודדות עם מצבים מורכבים. עובדי החברה עברו תהליך קליטה ומיון ושובצו בהתאם לכישוריהם לביצוע עבודות שמירה ואבטחה באתרי לקוחות החברה. כמו כן, עברו את כל האישורים מצד הגורמים המקצועיים שאינם בעלי עבר פלילי או ליקוי בריאותי היכול להשפיע על ביצוע העבודה.

  • הופעה ייצוגית – מוקד אמון מנפקת לעובדיה ביגוד אחיד בהתאם לעונות השנה ולמקום עבודתם. מוקד אמון מקפידה על הופעה אחידה וייצוגית לכל עובדיה, תוך מתן דגש על כל פרט והתאמת ההופעה לאופי האתר המאובטח. נושא הביגוד וההופעה מהווה אבן ייסוד בחברת מוקד אמון. באתרים כגון קניונים, בנייני משרדים וחברות הייטק תקן הביגוד הינו חליפות מחויטות. באירועי יוקרה סדרנים ונהגים לבושים בלבוש ייחודי הכולל: כפפות לבנות, עניבת פפיון וחליפות ייצוגיות. הופעת העובדים משמשת כסמל המסחרי של החברה ועל כן היא מקפידה על הופעת עובדיה ללא פשרות.
  • הכשרה והדרכה – חטיבת האבטחה דואגת להסמיך ולהכשיר את עובדיה בהתאם לדרישות התפקיד אותו עליהם למלא בקורסים שונים כגון – ירי, חבלה, אשר מועברים ע”י צוות מקצועי ומוסמך. בכדי להקפיד על סטנדרטים גבוהים ומתן שירות מקצועי ואמין, מנהלי ועובדי החברה עוברים מעת לעת רענון מקצועי. כמו כן, בכדי לשמור על רמת ידע גבוהה, הנהלת החברה מקפידה לקיים ימי עיון תקופתיים למפקחי ומנהלי החברה. עובדי החברה החמושים (סיירים ומאבטחים) עוברים הכשרה בנשק בהתאם לחוק ולהנחיות המשרד לביטחון פנים. בין התכנים והנושאים עליהם מודרכים עובדי החברה החמושים : נוהלי בטיחות, הכרת ותפעול כלי הנשק, הוראות פתיחה באש, קרב מגע, חפצים חשודים (סריקה וטיפול בחפץ חשוד), היבטים משפטיים בעבודת האבטחה, נוהלי עבודה עם תלמידים נוער (למאבטחי מוס”ח).