לקבלת הצעה ללא התחייבות
השאירו פרטים ונציגנו יצרו איתכם קשר
שירות לחצני מצוקה

שירות לחצני מצוקה

 

חברת מוקד אמון מספקת מערכות אבטחה ומיגון לבית ולעסק, לצד שירותים מתקדמים נוספים של אבטחה ושמירה, מוקד וסיור. אחד משירותינו החשובים הם לחצני מצוקה אשר מהווים אמצעי אבטחה ראשון במעלה. מדובר במוצרים המומלצים להתקנה בכל בית ומוצעים להתקנה קווית או אלחוטית. הלחצן מחובר למוקד מבצעי הפועל סביב השעון ובכל ימות השנה, ומספק מענה מיידי ומתאים לכל צורך, קושי ומצוקה. אז מדוע חשוב להתקין לחצן מצוקה בבית?

לפשט את רגעי המוצקה

לא אחת ברגעי מצוקה, בין היכולת לבקש עזרה ואי היכולת עומד שבריר שנייה שהינו קריטי להצלת חיים. במצבים אלו, פעולה פשוטה לכאורה של התקשרות למוקד הופכת ללא נגישה או מורכבת. יש לנו רגעים בודדים להגיב אך בגלל הלחץ איננו מסוגלים להתרכז בביצוע פעולות מורכבות, כמו חיוג למוקד. קושי זה נפתר באמצעות התקנת לחצן מצוקה שחברתנו מספקת, אשר מאפשר בפעולה אחת פשוטה של לחיצה על כפתור קבלת שיחה מיידית ממוקד החברה. המוקד מאויש על ידי צוות מיומן הפועל באופן מידיי לזיהוי הבעיה וטיפול נאות בה, ובהתאם לצורך יזניק למקום ניידת סיור ו/או כוחות הצלה ובטחון כגון משטרה, מכבי אש ואמבולנס.

למי מתאים לחצן מצוקה

לחצני מצוקה מומלצים להתקנה בכל בית מפני שהם מעניקים בטחון ושקט נפשי לבני הבית. הפעלתם אפשרית על ידי כל אחד – ילד או מבוגר ברגעי מצוקה. רגעים אלו יכולים להיות למשל שריפה שפרצה בבית, מצב בריאותי המחייב הגעת אמבולנס וצוות רפואי, ניסיון פריצה או התנכלות וחבלה. המלצה זו מקבלת משנה תוקף כאשר מדובר בבתי קשישים הגרים לבדם ומנהלים אורח חיים עצמאי. מדובר באוכלוסיה רגישה יותר לפגיעות ולחצן המצוקה מהווה אמצעי זמין ויעיל ליצירת קשר לקבלת סיוע מיידי. כמו כן, הלחצן הינו פתרון אידיאלי לאוכלוסיות בעלי מוגבלות או בעיות בריאותיות כמו חרשים, נכים, אנשים סיעודיים, או הסובלים מבעיות לב.

הזמנת לחצן מצוקה

ברשות חברתנו מגוון רחב של לחצני מצוקה להתקנה ביתית, לרבות לחצני מצוקה קוויים, אלחוטיים, לחצן שעון יד, תליון שלט למחזיק מפתחות או לחצני תליון. להזמנת לחצנים אלו ולקבלת עוד מידע אודותם לחצו כאן או צרו קשר עם מוקד אמון בטלפון *3340.